квітень 2022
КИЇВ, АККО Інт.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
квітень 2022
КИЇВ, АККО Інт.

Прозорі фліпчарти та скляні магнітні дошки від ТМ 2х3

Звичайна магнітна дошка не лише допомагає планувати час команди і проводити наради, але й може бути справжнім предметом дизайну в офісі. У цьому ми переконались, спостерігаючи за розвитком лінійки дошок від польського виробника «2х3». Торгову марку ексклюзивно представляє в Україні – і на виставках СВІТ КАНЦЕЛЯРІЇ – компанія «Вільно».

Зокрема, в асортименті ТМ 2х3 можна обрати скляні двосторонні мобільні дошки з магнітною поверхнею – TDSZ. Кожна така дошка має дві сторони – чорну та матову білу. Конструкція їх виконана з анодованого алюмінієвого профілю, що водночас дає міцну опору і легкість у пересуванні. Колеса оснащені механізмом блокування, аби дошку було зручно фіксувати під час писання.
Якщо поверхня маркерної дошки не обов’язково має бути металевою, то й білий колір – теж не догма. TSAS – нова неординарна поверхня віт ТМ 2х3, що виконана в сірому матовому кольорі. Або ж поверхня може взагалі не мати кольору – як у лінійці прозорих фліпчартів TSPM.

Окрім фліпчартів, офісне життя суттєво спрощують і настінні дошки. На них можна кріпити інформацію на цвяшки, або на магніти. А можна на одне і друге одразу, як на дошки із поверхнею PinMag, які комбінують металеву сітку й фетр.

Продукція ТМ 2х3 – більше ніж дошки – це ідеальне рішення для інтер’єрів дому, офісів, конференц-залів, переговорних кабінетів. Європейська якість і виробництво згідно з європейськими стандартами та стандартами ISO.

Завітайте на стенд ексклюзивного дистриб’ютора ТМ 2х3 в Україні – компанії «Вільно» – під час виставки СВІТ КАНЦЕЛЯРІЇ 2021. Також слідкуйте за новинками на сайті 2x3shop.com.

ВСІ НОВИНИ