9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»

Прозорі фліпчарти та скляні магнітні дошки від ТМ 2х3

Звичайна магнітна дошка не лише допомагає планувати час команди і проводити наради, але й може бути справжнім предметом дизайну в офісі. У цьому ми переконались, спостерігаючи за розвитком лінійки дошок від польського виробника «2х3». Торгову марку ексклюзивно представляє в Україні – і на виставках СВІТ КАНЦЕЛЯРІЇ – компанія «Вільно».

Зокрема, в асортименті ТМ 2х3 можна обрати скляні двосторонні мобільні дошки з магнітною поверхнею – TDSZ. Кожна така дошка має дві сторони – чорну та матову білу. Конструкція їх виконана з анодованого алюмінієвого профілю, що водночас дає міцну опору і легкість у пересуванні. Колеса оснащені механізмом блокування, аби дошку було зручно фіксувати під час писання.
Якщо поверхня маркерної дошки не обов’язково має бути металевою, то й білий колір – теж не догма. TSAS – нова неординарна поверхня віт ТМ 2х3, що виконана в сірому матовому кольорі. Або ж поверхня може взагалі не мати кольору – як у лінійці прозорих фліпчартів TSPM.

Окрім фліпчартів, офісне життя суттєво спрощують і настінні дошки. На них можна кріпити інформацію на цвяшки, або на магніти. А можна на одне і друге одразу, як на дошки із поверхнею PinMag, які комбінують металеву сітку й фетр.

Продукція ТМ 2х3 – більше ніж дошки – це ідеальне рішення для інтер’єрів дому, офісів, конференц-залів, переговорних кабінетів. Європейська якість і виробництво згідно з європейськими стандартами та стандартами ISO.

Завітайте на стенд ексклюзивного дистриб’ютора ТМ 2х3 в Україні – компанії «Вільно» – під час виставки СВІТ КАНЦЕЛЯРІЇ 2021. Також слідкуйте за новинками на сайті 2x3shop.com.

ВСІ НОВИНИ