9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»

PULSE – рюкзаки з дворічною гарантією від виробника

Погодьтеся, за час свого життя, шкільний рюкзак зустрічає чимало серйозних випробувань. Тому ідея мати дворічну гарантію напевне сподобається багатьом батькам. Саме на таких умовах випускає свої рюкзаки новачок виставки СВІТ КАНЦЕЛЯРІЇ – сербська компанія PULSE.

Підприємство започаткувало своє виробництво ще 2009 року і сьогодні має лінійки шкільних, спортивних, ділових і міських fashion рюкзаків, а також випускає торбинки для взуття, пенали, сумки.

Рюкзаки PULSE мають гарантію 25 місяців і випускаються із якісних і, водночас екологічних матеріалів, що відповідають стандарту безпеки ЄС. Всі тканини водостійкі та вкриті поліуретаном, завдяки чому не чутливі до температури, більш гнучкі й тривкі. На додаток така технологія не потребує застосування консервантів, тож тканина не шкодить здоров’ю і не має неприємного запаху. Всі рюкзаки посилені в місцях, що найчастіше схильні до ушкоджень. А фарбування не затираються та не вицвітають.

Рюкзаки PULSE мають також низку конструктивних особливостей, які роблять їх комфортнішими. Це, наприклад, особлива конструкція спинки, яка не блокує рух повітря між спиною й рюкзаком. А ергономічні лямки «бананової форми» краще розподіляють навантаження, щоб навіть важкий рюкзак носити було легше. На всіх рюкзаках PULSE встановлюються металеві застібки – блискавки, які практично неможливо поламати.

Дно усіх рюкзаків шиється подвійним – із двох шарів тканини й поролону посередині – щоб вироби надійніше тримали форму. Товстим поролоном захищають також всі кишені для ноутбуків чи планшетів, щоб захистити техніку навіть під час падіння.

Моделі рюкзаків для наймолодших PULSE виготовляють зі світловідбивними елементами та чохлами від дощу. А для старших школярів у рюкзаках є отвори для мультимедіа, які дозволяють, наприклад, підключати навушники до плеєра, смартфона чи планшета, всередині рюкзака.

Знайомтеся з новим виробником на виставці СВІТ КАНЦЕЛЯРІЇ з 7 по 9 квітня, у ВЦ «АККО Інтернешнл» в Києві.

ВСІ НОВИНИ