9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»

Raymay Detecool – пенал і настільна підставка 2-в-1

Проблема, добре знайома студентам: виловлювати письмове приладдя спочатку з рюкзака, а потім – вибирати з настільної підставки. Пенали 2-в-1 допомагають тримати всі улюблені ручки в порядку і завжди мати їх під рукою – і вдома, і за партою, і в дорозі.

Японські моделі пеналів Raymay Detecool – чудовий зразок гарного рішення, яке поєднує дві функції одразу. Вони слугують підставкою, що міцно стоїть на столі, та компактним пеналом. Модель має два варіанти розмірів різної місткості: на 13 ручок із сімома кишеньками або на 22 ручки із трьома кишеньками.

Водночас пенал Detecool має жорсткий текстильний корпус, який стійко розміщується на столі та слугує підставкою. Кришка його відкривається двома застібками-блискавками та фіксується магнітом на задній стороні корпусу. Внутрішня секція для ручок фіксується під нахилом і має два розділи, що робить користування значно зручнішим. На додаток всередині розміщено маленьку кишеньку для ластиків або чинок.

У лінійці забарвлень можна знайти як стримані чорний, сірий і хакі, так і яскраві блакитний, бірюзовий та бузковий кольори.

ВСІ НОВИНИ