Замовити стенд Замовити квиток

Розумний вічний блокнот Everlast

Сучасні технології змінюють вигляд звичного світу настільки, що навіть найпростіші канцелярські товари не можуть залишатися колишніми. Навіть блокнот тепер може служити вічно і співпрацювати з вашим смартфоном, відправляючи записи в хмару.

Американська компанія Rocketbook представила світу свій проект розумної записної книжки Everlast. Блокнот має кілька особливостей, які роблять його практично предметом майбутнього.

По-перше, сторінки Everlast в комплекті зі спеціальною ручкою можуть використовуватися майже нескінченно. На дотик вони майже не відрізняються від звичайного паперу, але зроблені з композиту. Записи в блокноті можна протерти вологою тканиною і писати на сторінці повторно. Незважаючи на здатність чорнила зникати, записи не залишать слідів на руках і не розмажуться, якщо до них доторкнутися.

Друга особливість блокнота Everlast полягає в його вмінні переносити ваші записи в електронний формат швидко і без особливих складнощів. Зі спеціальним додатком на смартфоні ви можете відсканувати сторінки і зберегти малюнки, схеми, тексти у вигляді JPG або PDF файлів. Відзначивши іконки в нижній частині сторінки, ви вкажете смартфону, що потрібно зробити з файлами далі – завантажити на google диск, в dropbox або інші хмарні сервіси, відправити поштою тощо.

Для ділових людей компанія випускає класичні блокноти Everlast розміром 8,5х11 і 6х8,8 дюймів в чорній обкладинці зі спеціальною ручкою в комплекті.

Для дітей автори придумали Everlast Color – такий же вічний альбом для малювання, в якому можна писати звичайними фломастерами, олівцями і крейдою. Більш того, такий альбом ще й водостійкий. Всі дитячі малюнки з нього можна так само відсканувати і зберегти в цифровому вигляді.

фото: amazon.com

ВСІ НОВИНИ