9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»

Розумний вічний блокнот Everlast

Сучасні технології змінюють вигляд звичного світу настільки, що навіть найпростіші канцелярські товари не можуть залишатися колишніми. Навіть блокнот тепер може служити вічно і співпрацювати з вашим смартфоном, відправляючи записи в хмару.

Американська компанія Rocketbook представила світу свій проект розумної записної книжки Everlast. Блокнот має кілька особливостей, які роблять його практично предметом майбутнього.

По-перше, сторінки Everlast в комплекті зі спеціальною ручкою можуть використовуватися майже нескінченно. На дотик вони майже не відрізняються від звичайного паперу, але зроблені з композиту. Записи в блокноті можна протерти вологою тканиною і писати на сторінці повторно. Незважаючи на здатність чорнила зникати, записи не залишать слідів на руках і не розмажуться, якщо до них доторкнутися.

Друга особливість блокнота Everlast полягає в його вмінні переносити ваші записи в електронний формат швидко і без особливих складнощів. Зі спеціальним додатком на смартфоні ви можете відсканувати сторінки і зберегти малюнки, схеми, тексти у вигляді JPG або PDF файлів. Відзначивши іконки в нижній частині сторінки, ви вкажете смартфону, що потрібно зробити з файлами далі – завантажити на google диск, в dropbox або інші хмарні сервіси, відправити поштою тощо.

Для ділових людей компанія випускає класичні блокноти Everlast розміром 8,5х11 і 6х8,8 дюймів в чорній обкладинці зі спеціальною ручкою в комплекті.

Для дітей автори придумали Everlast Color – такий же вічний альбом для малювання, в якому можна писати звичайними фломастерами, олівцями і крейдою. Більш того, такий альбом ще й водостійкий. Всі дитячі малюнки з нього можна так само відсканувати і зберегти в цифровому вигляді.

фото: amazon.com

ВСІ НОВИНИ