9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»

Ручка з підсвіткою Zebra Lightwrite Alpha

Ситуацій, коли раптом вам знадобилось щось занотувати, можна уявити скільки завгодно. Стільки ж багато ситуацій, коли писати треба в темряві: в нічному літаку, потязі, автобусі, у кемпінгу, на будівельному майданчику, в кімнаті, де всі вже сплять. Саме для таких випадків Zebra вигадала просте і геніальне рішення – ручку з лампою у наконечнику.

Zebra Lightwrite Alpha – це механічна кулькова ручка, яка має вбудовану у наконечнику LED лампочку, аби підсвічувати точно зону стрижня і письма. Двома кліками вона виймає і ховає стрижень, як звичайна ручка. Третім кліком – висуває стрижень і вмикає світло.

Окрім незвичної принади у вигляді лампи, Lightwrite Alpha – це ще й просто якісна та зручна механічна ручка. Вона має міцний корпус з алюмінію і рифлений грип, зручну металеву кліпсу. Ручка точно розрахована на тривале використання, адже замінити в ній можна і стрижень, і батарею, яка живить лампу.

Серед дизайнів можна обирати білий, чорний, синій чи червоний корпус з білою підсвіткою, або чорний корпус із червоним світлом. Усі ручки заправляються стрижнями з чорним чорнилом і товщиною лінії 0,7 міліметра.

ВСІ НОВИНИ