9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»

Scribit Pen – екологічний компостований маркер

Італійська компанія Carlo Ratti Associati (CRA) розробила концепцію маркера Scribit Pen з натуральних волокон і їстівних чорнил на водній основі.

Scribit Pen складається з футляра, пера і змінного картриджа. Футляр маркера виготовляється з дерева, біопластика або анодованого алюмінію, на вибір. У нього вставляються перо і картридж, виготовлені з натуральних матеріалів. У якості сировини компанія використовує тирсу, конопляні волокна, полігідроксібутірат (PHB – полімер, який використовується для виробництва біорозкладного пластика) і лігнін.

Змінний картридж наповнюється нетоксичними чорнилами на водній основі, виготовленими з їстівних інгредієнтів, а після використання компостується. Зовнішній футляр з біопластика буде повністю компостованим, тоді як дерев’яні та алюмінієві не компостуються, а призначені для тривалого зберігання.

Нині маркер знаходиться на стадії розробки. Концепт покликаний розв’язати проблему засмічення природи пластиком, адже щорічно на звалища відправляється понад 35 мільярдів маркерів.

Джерело: zn.ua

ВСІ НОВИНИ