9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»

Щоденник 2-в-1 Front Industries: планувальник і блокнот

Ідеальний щоденник сучасної ділової людини повинен поєднувати в собі одразу кілька можливостей: планувати час, зберігати графік важливих подій і робити швидкі замітки в ході зустрічей і нарад. Кожен виробник пропонує свій спосіб вирішення цих завдань.

Front Industries випустила преміальну подарункову лінійку щоденників 2-в-1. Кожен такий органайзер складається одразу з двох блокнотів у спільній обкладинці. Одна його половина – це планувальник з лінуванням у клітинку 5х5 мм і «вічним календарем» для планування зустрічей і важливих подій. У верхній частині сторінки нанесені дні і місяці року, так що власник може сам відзначати потрібні дати, просто підкреслюючи їх за розкладом.

Друга частина щоденника – це блок із лінуванням у лінійку 8 міліметрів для нотаток.

Такий органайзер від Front Industries випускається у розмірі 142х210 мм в обкладинці з поліуретанової шкіри. Вона м’яка і приємна на дотик і, в той же час, більш стійка до впливу вологи. Акуратний вигляд блокноту надають закруглені краї, а тримати записи в порядку допомагає фіксуюча резинка.

Ще одна особливість блокнота 2-в-1 – супер-тонкий папір щільністю всього 55 г/м2. Виробник називає його найсвіжішою інновацією у паперовій галузі, здатною зрівнятися за якістю з рішеннями японських виробників. Кожен блокнот у щоденнику містить в собі 74 сторінки.

Джерело: en.sz-front.com

ВСІ НОВИНИ