9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»

Шкільна дошка – слайдер з двома паралельними поверхнями

Дошка в школі – чи не основний інструмент навчального процесу. Звичний триптих для писання крейдою був чи не у кожному класі, хоч і не завжди був зручним. Відомий польський виробник презентаційного обладнання – бренд 2х3 – переосмислив цю ідею і розмістив дошки одна над одною.

Колонна система з принципом слайдера передбачає пересування дошок по вертикалі незалежно одна від одної. Кожна дошка кріпиться на свою рейку і містить поличку по всій ширині.

Колони, що утримують поверхні для письма, виготовляються з анодованого алюмінію і надійно тримають усю конструкцію. Дошка рухається за допомогою 8 нейлонових коліс на кульковальницях.

Стандартна висота колони – 265 сантиметрів. На замовлення клієнта компанія 2х3 може зробити також висоту у 295 сантиметрів. При цьому різновіси на пружинах дозволяють фіксувати дошку на будь-якій висоті.

Кожна поверхня для писання має висоту 120 сантиметрів, а ширина може на вибір бути 200, 250 або 300 сантиметрів. При цьому матеріали поверхні можна також комбінувати із зеленої поверхні для крейди та білої сухостиральної для маркера. Додатково кожну дошку можна розкреслити у лінію чи сітку.

Джерело: 2×3.pl

ВСІ НОВИНИ