9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»

Штампи для вибійки від ROSA TALENT для декорування текстилю

Нові штампи для вибійки від ROSA TALENT – це чудовий інструмент для декорування й рукоділля, з яким впораються як експерти, так і новачки. Формами легко створювати повторювані візерунки та відбитки за лічені секунди на різних матеріалах.

– Візерунки на текстилі – це класичний варіант використання штампів. Для цієї техніки обов’язково використовують спеціальні акрилові фарби для розпису тканин та натуральні тканини без потовщень та вузликів: льон, бавовна, бязь.

– Відтиски та рельєфи на кераміці та полімерній глині. Зокрема, чудово виглядатимуть глиняні предмети: горщики, тарілки, панно з рельєфними об’ємними візерунками.

– Зображення на листівках та скрап-альбомах. Єдина умова – акрилову фарбу для декору необхідно наносити на штамп спонжем і без надлишку.

– Відтиски на крафтових пакетах та упакуванні.

Залежно від тематики, з якою ви бажаєте працювати, ви зможете обрати одну з чотирьох лінійок штампів ROSA TALENT. Вишивка підійде для створення вишиванок, рушників, скатертин та іншого текстилю з національними елементами. Геометрія популярна для декору як сама по собі, так і разом з іншими мотивами. Ботаніка – з квітами, листками, гілочками чудово виглядає на одязі, особливо на лляному, а також на одязі, декоративних подушках, еко сумках, кухонному текстилі, або ж на кераміці. Новорічна тематика чудово підійде для створення святкових скатертин і текстильних серветок, а також справді унікальних подарунків.

Джерело: artizo.com.ua

ВСІ НОВИНИ