9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»

Силіконові килимки – розмальовки Kite для дитячої творчості

Батьки завжди радо підтримують будь-які творчі прояви своїх дітей. Для цього хочеться створити всі умови, щоб дитина могла малювати, ліпити, розфарбовувати, в ідеалі – ще й без зайвого безладу після.

Німецький бренд Kite – виробник канцтоварів і рюкзаків для дітей – робить чудові силіконові килимки, які мають одразу дві функції. Їх можна використовувати як підкладку на столі, яка допоможе тримати робоче місце чистим. На ньому можна ліпити, малювати або їсти, не забруднивши поверхню столу.

Але перед тим, силіконовий килимок можна ще й розфарбувати самотужки – фломастерами на водній основі, гуашевими фарбами чи звичайною кульковою ручкою. Ба більше, робити це можна скільки завгодно разів, адже килимок легко чиститься вологою серветкою.

Підкладка Kite не ковзає, не пропускає вологу, не псується від гарячого та не залишає слідів на поверхні столу. Килимок виготовляється з термостійкого силікону і передбачений для тривалого багаторазового використання. Він має зручні розміри 30 х 40 сантиметрів і легко скручується в трубочку для зберігання в шухляді.

Сюжети розмальовок на килимках Kite обирає за відомими ліцензіями, серед яких улюблені знайдуться і для хлопчиків і для дівчаток: Hello Kitty, My Little Pony, tokidoki, Hot Wheels, Transformers.

Джерело: mykite.com.ua

ВСІ НОВИНИ