9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»

Сучасна дитяча книга видавництва «Талант»

Ця сучасна дилема турбує, здається, абсолютно всіх батьків. З одного боку, є потреба вивільнити час для дорослих справ, з іншого – бажання, щоб дитина проводила менше часу «в телефоні». Ми переконані, що книга – досі є чудовим вирішенням обох завдань!

Учасник виставки СВІТ КАНЦЕЛЯРІЇ 2021 – українське видавництво дитячої літератури «Талант» – має у своєму арсеналі уже понад 500 книг у 50 серіях. Підприємство видає літературу для дітей віком від нуля і до 15 років. Це казки, енциклопедії, розвивальна література, книги для навчання і дозвілля. А ще – органайзери та планувальники для батьків.

Видавництво «Талант» співпрацює з авторами й методистами, які добре розуміються на тому, що цікаво дітям і запрошують найкращих українських і закордонних художників-ілюстраторів.

Новинки в каталозі друкарні з’являються щомісяця. Серед останніх цікавинок – читанка про тварин «Вусохвості й лапокрилі» з пізнавальними фактами про життя дикої природи, віршиками й загадками. Книга «Про все на світі. English для дітей» допоможе змалечку зацікавити читача мовою міжнародного спілкування і накопичити перший словниковий запас.

Для тих, кому актуальніше освоїти перші слова рідною мовою, видавництво пропонує картки за методикою Глена Домана для навчання дітей читанню в ранньому віці.

Знайомтеся з новинками видавництва «Талант» під час виставки СВІТ КАНЦЕЛЯРІЇ 2021, яка буде проходити із 7 по 9 квітня у виставковому центрі «АККО Інтернешнл».

Зображення: talantbooks.com.ua

ВСІ НОВИНИ