квітень 2022
КИЇВ, АККО Інт.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
квітень 2022
КИЇВ, АККО Інт.

Сучасна дитяча книга видавництва «Талант»

Ця сучасна дилема турбує, здається, абсолютно всіх батьків. З одного боку, є потреба вивільнити час для дорослих справ, з іншого – бажання, щоб дитина проводила менше часу «в телефоні». Ми переконані, що книга – досі є чудовим вирішенням обох завдань!

Учасник виставки СВІТ КАНЦЕЛЯРІЇ 2021 – українське видавництво дитячої літератури «Талант» – має у своєму арсеналі уже понад 500 книг у 50 серіях. Підприємство видає літературу для дітей віком від нуля і до 15 років. Це казки, енциклопедії, розвивальна література, книги для навчання і дозвілля. А ще – органайзери та планувальники для батьків.

Видавництво «Талант» співпрацює з авторами й методистами, які добре розуміються на тому, що цікаво дітям і запрошують найкращих українських і закордонних художників-ілюстраторів.

Новинки в каталозі друкарні з’являються щомісяця. Серед останніх цікавинок – читанка про тварин «Вусохвості й лапокрилі» з пізнавальними фактами про життя дикої природи, віршиками й загадками. Книга «Про все на світі. English для дітей» допоможе змалечку зацікавити читача мовою міжнародного спілкування і накопичити перший словниковий запас.

Для тих, кому актуальніше освоїти перші слова рідною мовою, видавництво пропонує картки за методикою Глена Домана для навчання дітей читанню в ранньому віці.

Знайомтеся з новинками видавництва «Талант» під час виставки СВІТ КАНЦЕЛЯРІЇ 2021, яка буде проходити із 7 по 9 квітня у виставковому центрі «АККО Інтернешнл».

Зображення: talantbooks.com.ua

ВСІ НОВИНИ