9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»

СВІТ КАНЦЕЛЯРІЇ 2021: бронювання стендів відкрито!

Оргкомітет «СВІТУ КАНЦЕЛЯРІЇ» назвав дати наступної виставки та оголошує про початок кампанії бронювання стендів!

Виставка «СВІТ КАНЦЕЛЯРІЇ 2021» буде проходити з 7 по 9 квітня 2021 року у виставковому центрі «АККО Інтернешнл» в Києві.

Завершення року – це традиційний час планування для будь-якого бізнесу. 2020 рік був одним з найбільш дивних, незвичних і непередбачуваних. Проте бізнес у самих різних сферах вчиться жити у нових реаліях. І виставки – не виняток.

Ми навчилися проводити події з урахуванням строгих заходів безпеки. І ми як і раніше переконані: особисте спілкування і можливість бачити товари наживо – це найкращий формат проведення виставок і кращий спосіб для компаній розвивати свій бізнес, шукати партнерів і постачальників.

Позицію оргкомітету «СВІТУ КАНЦЕЛЯРІЇ» розділяє і більшість учасників виставки. Більше 2/3 компаній, які заявляли свою участь у виставці-2020, підтвердили свій інтерес брати участь у події у 2021 році у традиційному офлайн форматі.

Тож попри пандемію та обмеження, які зберігаються на рубежі 2020 і 2021 років, ми розраховуємо зібрати цікаву і яскраву виставку. Та, як і раніше, єдину в Україні виставку, присвячену тематиці канцелярських товарів.
Профіль учасників включатиме імпортерів і виробників широкого спектра канцелярії, товарів для офісу, виробів для школи і дитячої творчості, товарів категорії хобі, арт і безлічі інших.

«СВІТ КАНЦЕЛЯРІЇ 2021» буде працювати три повних виставкових дні. Щоб забезпечити точне і суворе дотримання всіх правил безпеки, виставку вирішено було повернути на звичний майданчик – виставковий центр «АККО Інтернешнл».

Оргкомітет виставки «СВІТ КАНЦЕЛЯРІЇ» запрошує компанії до участі! Аби дізнатися умови бронювання стендів та обрати місце, відправляйте заявку на участь із цієї сторінки сайту >>>.

ВСІ НОВИНИ