9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»

СВІТ КАНЦЕЛЯРІЇ 2022: бронювання стендів у самому розпалі!

Чергова спеціалізована виставка СВІТ КАНЦЕЛЯРІЇ буде проходити з 6 по 8 квітня 2022 року у четвертому павільйоні Міжнародного виставкового центру в Києві. Підготовка виставки триває – бронювання стендів у самому розпалі!

Перші кілька десятків компаній уже підтвердили свою участь у виставці СВІТ КАНЦЕЛЯРІЇ 2022. Із попереднього плану павільйону ми вже знаємо, що виставка буде цікавою й корисною – там будуть найбільші компанії галузі, масштабні стенди та сотні канцелярських новинок.

Якщо ви продаєте чи виготовляєте канцелярію, вам точно слід представити свою продукцію на виставці. Адже багато років поспіль вона лишається головним і єдиним діловим майданчиком для фахівців галузі. Поки ще є можливість обрати як великий, так і маленький стенд. Відправити заявку на бронювання можна на цій сторінці сайту.

Відвідувачі також можуть підготуватися до виставки заздалегідь. Адже бронювання вхідних квитків онлайн уже відкрито! До 31 січня 2022 року вони будуть безкоштовними. Оформити вхідний квиток онлайн можна тут.

ВСІ НОВИНИ