9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»

Текстильні рукави й кишеньки для магнітних дошок magnetoplan

Магнітна дошка – зручний офісний аксесуар для комунікації з колегами та планування. Проте часом сама дошка потребує аксесуарів – щоб тримати під рукою маркери, магніти, губки та інші дрібнички. Великий німецький виробник презентаційного обладнання magnetoplan має кілька чудових рішень для їх організації.

Ось, наприклад, magnetoSleeves – у буквальному сенсі рукави для маркерів. У невеликий текстильний чохол зашитий сильний неодимовий магніт, який міцно тримає маркери на дошці. Рукави потрібно лише один раз одягнути на маркери та користуватись ними як зазвичай – писати й кріпити на дошку без зайвих рухів. Завдяки тому, що тканина досить акуратна й еластична, вона не заважатиме під час письма. Рукави підійдуть для будь-яких маркерів з діаметром 15-18 міліметрів.

Тримати під рукою все одразу можна у фетрових кишеньках magnetoTray. Вони подібні до звичайних пластмасових стаканів, проте зроблені з текстилю і мають вшиті неодимові магніти. Їх можна прикріпити просто на поверхню дошки та користуватись як настільною підставкою. Вони випускаються у двох варіантах розмірів – маленькому (6х10х6 сантиметрів) або середньому (6х10х13 сантиметрів) і можуть вміщувати 4 або 12 маркерів відповідно.

Що також є предметом гордості виробника – magnetoTray на 100% виготовляються із переробленого пластику від ПЕТ пляшок.

Джерело: magnetoplan.de

ВСІ НОВИНИ