9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»

«ТЕТРАДА» – найбільший український виробник зошитів

В вирі подій підготовки до виставки «Світ Канцелярії 2019» ми знаходимо час і на те, щоб побувати в гостях у своїх постійних учасників і одночасно – найбільших українських виробників канцелярської продукції. Не так давно ми відвідали завод компанії «ТЕТРАДА» – виробника зошитів з 25-річною історією.

ТОВ «ТЕТРАДА» – найбільша компанія в Україні з виробництва шкільних зошитів. За даними Асоціації «Укрпапір», одне тільки це підприємство випускає 35% загального обсягу зошитів в країні. На сьогодні компанія підтримує одразу 10 серій зошитів, які відрізняються характеристиками обкладинок і внутрішнього блоку. Всі вони складають асортимент у понад 1500 різних картинок по всьому листажу.

У вересні 2011 року «ТЕТРАДА» запустила новий виробничо-адміністративний комплекс в селі Тарасівка, недалеко від Києва. Тут був введений в експлуатацію головний цех з потенціалом понад 130 мільйонів зошитів на рік. Виробництво обладнане італійськими та німецькими лініями з найсучаснішими електронними засобами управління, контролю і регулювання всього технологічного процесу виготовлення шкільних і загальних зошитів.

Крім вражаючих масштабів, виробництво може похвалитися і відповідальним підходом до навколишнього середовища. Підприємство оснащене власною котельнею, потужною вентиляцією і аераційною системою утилізації відходів, що робить весь виробничий цикл екологічно чистим.

Разом зі столичним виробництвом компанія «ТЕТРАДА» отримує безліч продукції з дочірнього заводу в Конотопі, Сумської області. ТДВ «Веселка», друге за обсягами виробництво в Україні, випускає набори дитячих медових акварельних фарб, гуаш і дитячий пластилін.

Вся продукція компанії «ТЕТРАДА» може відпускатися зі складських приміщень в комплексі під Києвом, площа яких перевищує 6000 квадратних метрів.

Щороку виробник запускає близько 25 нових товарів. Побачити їх, дізнатися про них побільше можна на виставках «Світ Канцелярії»!

Більше фотографій – в нашому фото-звіті на Facebook.

ВСІ НОВИНИ