9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»

Товари для творчості на стенді «АРТ-ЕКСПРЕС УКРАЇНА»

ROSA – провідний український виробник професійних матеріалів для живопису. Їх завжди яскравий і барвистий стенд притягує кожного, хто хоча б раз у житті тримав в руках пензлик. Не кажучи вже про тих, для кого творчість і живопис стали справою всього життя. Ще одна особливість цієї компанії – жоден рік їх присутності на виставках СВІТ КАНЦЕЛЯРІЇ не обходиться без новинок.

Неймовірна новинка 2019 року – українські професійні акварельні художні фарби ROSA Gallery – тепер і в тубах. Набори олійних та акрилових фарб ROSA Gallery і масляних ROSA Studio – це хороше рішення для подарунка, роботи на пленері, ідеальна пропозиція для початківців.

Для тих, хто любить робити свої речі унікальними тепер є акрилові фарби для розпису тканин ROSA TALENT – 25 кольорів поштучно і в наборах. Універсальні фарби як для світлих, так і для темних тканин, для розпису шкіри, добре наносяться і тримаються як на натуральних, так і на синтетичних волокнах.

Цього року також з’явилася нова доповнена лінійка допоміжних матеріалів ROSA для живопису: лаки акрилові ROSA Studio – матовий і глянцевий, доступний в об’ємах 125мл і 250мл; масло ROSA Gallery лляне полімеризоване і вибілене рафіноване; розчинник без запаху ROSA Studio.

Виробник також покаже блокноти для акварелі ROSA Gallery з італійського акварельного паперу, трьома видами для найпопулярніших технік акварелі; папки з папером для акварелі ROSA Studio для навчання у техніках акварелі та гуаші; блокноти ROSA Studio з кольоровими блоками, білим папером.

На стенді компанії «АРТ-ЕКСПРЕС УКРАЇНА», дистриб’ютора продукції ROSA і безлічі світових брендів для творчості і художніх робіт, також буде представлено чимало зарубіжних новинок. Блокноти і нові види паперу Smiltainis, кольорові олівці і ручки для каліграфії Cretacolor, чорнильні блоки і вугільні олівці Derwent, нові акварелі і пастелі, папір Royal Talens і безліч інших новинок.

Відвідайте стенд компанії «АРТ-ЕКСПРЕС УКРАЇНА» на виставці СВІТ КАНЦЕЛЯРІЇ. Перед відвідуванням оформите вхідний квиток онлайн безкоштовно.

ВСІ НОВИНИ