9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»

У квітні 2018 калькулятори Casio повернулися в Україну

Останній калькулятор Casio, офіційно ввезений в країну, був проданий в Україні 10 років тому. Шанувальники японської обчислювальної техніки з 2008 року купували її в одиничних екземплярах на ринках або в зарубіжних онлайн-магазинах. Все змінилося у березні 2018 року. Компанія «Смартон» отримала дистриб’юторський контракт на калькулятори Casio в Україні.

На думку багатьох експертів, Casio випускає кращі калькулятори в світі. Японська компанія у 1957 році представила перший в історії електронний калькулятор, потім – першу портативну модель. З тих пір ця продукція утримує лідерські позиції на ринку.

В асортименті Casio – десятки потужних обчислювальних пристроїв. Від компактних і невибагливих до багатофункціональних інженерних. Японські інженери мають власну лабораторію, у якій розробляють унікальні технологічні рішення. Відтепер вони будуть доступні і для українських компаній – офіційно і без переплат.

Купівля офіційно ввезених в країну калькуляторів – кращий захист від підробок і завищених цін. Як це буває з будь-яким іншим легендарним брендом, на місцевих ринках набагато легше купити безіменну підробку Casio, ніж оригінал. Тим більше в Україні, де японські калькулятори офіційно були відсутні 10 років. Тепер, працюючи з компанією «Смартон», клієнти будуть впевнені, що купують оригінальні аксесуари. У каталозі «Смартона» будуть представлені різні моделі калькуляторів Casio: настільні та портативні, наукові і класичні.

Компанія «Смартон» – ексклюзивний оптовий постачальник в Україну канцелярських і офісних товарів від світових виробників: Edding, Pentel, Portucel Soporcel, Kangaro, Casio.

Відвідайте стенд компанії «Смартон» на виставці СВІТ КАНЦЕЛЯРІЇ, яка буде проходити 3-6 квітня у виставковому центрі «АККО Інтернешнл» в Києві.

ВСІ НОВИНИ