9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»

Український акрил для текстилю ART Kompozit MAMBO

Одяг вже давно є способом вираження власної особистості. Тож якщо ви не змогли знайти футболку з неординарним принтом, ви можете зробити її самостійно. Звісно ж для цього ми порадимо саме українського виробника – бренд художніх матеріалів ART Kompozit.

Серія MAMBO – це вододисперсійні акрилові фарби без запаху, які можна використовувати як на натуральних, так і на синтетичних тканинах. Фарба утворює міцну та надзвичайно еластичну плівку, завдяки чому зображення довго тримається і не розтріскується.

Наносити малюнки можна і на світлий, і на темний текстиль. Адже в асортименті лінійки MAMBO є 36 кольорів, з яких 9 з ефектом «металік» та 4 флуоресцентних. До того ж фарби іще й легко змішуються між собою, утворюючи нові відтінки.

За даними виробника, декорувати таким акрилом можна не лише свій одяг чи аксесуари, але й дитячі іграшки – безпечність фарби підтверджується протоколом випробувань за ДСТУ.

Купувати текстильний акрил MAMBO можна як в окремих баночках по 50 або 450 мілілітрів, так і в наборах на 6, 9 або 12 кольорів по 20 мл, в тому числі дві добірки фарб «металік».

Джерело: kompozit.ua

ВСІ НОВИНИ