9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»

Український бренд ROSA вперше випустив матеріали для дитячої творчості

Відомий український виробник товарів для творчості вперше зробив колекцію для дітей від 3 до 6 років під брендом ROSA Kids. Це якісні, яскраві та безпечні матеріали – акварельні, гуашеві фарби та пластилін. Дизайни всієї дитячої серії об’єднані цікавими пригодами котиків – на кожному наборі є свій унікальний сюжет з цікавою історією про пухнастих улюбленців. Персонажі котиків спеціально для бренду ROSA створила українська ілюстраторка Вікторія Івер. Отже маленькі митці зможуть поринуть в цікаві пригоди разом з улюбленими героями.

Дитяча акварель виготовлена з якісних пігментів та натуральної рослинної основи. Кольори ідеально змішуються між собою, з легкістю розмиваються водою до насиченого кольору, рівномірно розносяться на папері та картоні без крупинок чи бульбашок. Палітра має базові та додаткові відтінки в наборах на на 12 (з пензлем / без пензля) та 24 кольори (з пензлем / без пензля).

Гуашеві фарби ROSA Kids виготовленні на рослинній основі, що робить їх безпечним для дитячої творчості. Вони мають яскраві, чисті та насичені кольори, які після висихання утворюють матову оксамитову текстуру. Гуаш має відмінну покривність, кремову однорідну консистенцію, тож рівномірно розноситься на папері та картоні. В асортименті є 4 набори на 6, 9, 12 і 24 кольори.

Пластилін ROSA Kids виготовляється на натуральній основі, швидко розминається і не липне до рук. Він м’який, проте чудово тримає форму, має яскраві, чисті кольори, що добре змішуються між собою та утворюють нові відтінки. Обрати можна набір на 6, 12 та 18 кольорів.

Джерело: artizo.com.ua

ВСІ НОВИНИ