9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»

Виставка СВІТ КАНЦЕЛЯРІЇ 2019 розпочала свою роботу!

Сьогодні відкрила двері головна виставка канцелярського ринку України – СВІТ КАНЦЕЛЯРІЇ 2019. У церемонії офіційного відкриття взяли участь Генеральний директор виставкової компанії «АККО Інтернешнл» Ігор Мельник, президент Української асоціації постачальників канцелярських товарів (УАПКТ) Юрій Федорчук, віце-президент УАПКТ Вадим Зібров та представники компаній-членів УАПКТ.

Як це прийнято у бізнес-середовищі операторів ринку, відкриття пройшло у дружній атмосфері. Всі виступаючі відзначили, збільшення складу учасників, широкий асортимент представлених новинок продукції і торгових марок, а також креативний підхід до формування експозицій. Виступаючі побажали всім плідної роботи та успіху в бізнесі.

У цьому році 68 учасників виставки представили понад 240 брендів з 30 країн світу. В експозиції представлені всі основні категорії продукції для школи, офісу і творчості. Це паперово-білові вироби, письмове приладдя, техніка для офісу і презентацій, канцелярські дрібниці, папки і товари для організації архівів, галантерея, шкільне приладдя та канцелярія, товари для творчості та хобі для дітей і дорослих, книжкова продукція, сувеніри та багато іншого.

Ділову програму виставки відкрила презентація найбільшої канцелярської виставки світового рівня Paperworld, яку провів офіційний представник організатора виставки «Парус Експо Медіа».

Потім відбулася презентація ТМ Parker, присвячена 130-річчю торгової марки. Тут можна було почути історію розвитку бренду, а також побачити зовсім нову продукцію. Презентацію організувала компанія «Макро Плюс Трейдинг».

Виставка СВІТ КАНЦЕЛЯРІЇ знову ознайомить український канцелярський ринок з останніми трендами і новинками, що дасть новий імпульс для активності бізнесу. Адже саме тут можна побачити найцікавіші та найактуальніші новинки, знайти надійного постачальника і партнера.

ВСІ НОВИНИ