9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»

Виставка СВІТ КАНЦЕЛЯРІЇ 2020 переноситься!

Шановні учасники та відвідувачі виставки СВІТ КАНЦЕЛЯРІЇ 2020! Ви знаєте, що велика кількість країн світу сьогодні запровадила карантинні заходи та продовжує нелегку боротьбу з коронавірусом. Україна, на превеликий жаль, не стала виключенням. По всій країні запроваджені особливі карантинні міри частиною яких є заборона на проведення масових заходів. Попередньо обмеження встановлені на термін до 3 квітня. Але розвиток ситуації змушує нас думати, що вірогідність їх подовження дійсно висока.

Тому оргкомітет виставки СВІТ КАНЦЕЛЯРІЇ прийняв рішення про перенесення заходу. Ми поки що не готові назвати нові дати – ми зважуємо всі «за» і «проти» і слідкуємо за розвитком подій.

Щойно нові дати будуть визначені, оргкомітет СВІТУ КАНЦЕЛЯРІЇ повідомить їх на всіх своїх ресурсах, електронними листами та смс-повідомленнями.

Зауважте! Якщо ви вже маєте оформлений вхідний квиток, вам не потрібно робити жодних додаткових дій. Після призначення нових дат заходу, всі квитки будуть автоматично перевипущені та надіслані повторно.

ВСІ НОВИНИ