9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»

Виставка СВІТ КАНЦЕЛЯРІЇ 2021: що думають відвідувачі

Нова реальність принесла у галузь виставок нові формати – тепер вони бувають ще й онлайн або гібридні. Як організатор головної галузевої події, ми завжди були переконані, що СВІТ КАНЦЕЛЯРІЇ має проходити офлайн. Проте чи поділяють нашу думку відвідувачі?

Ми вирішили запитати їх самих! Протягом лютого 2021 року ми провели масштабне телефонне опитування, здійснили 2587 дзвінків і поспілкувалися з постійними гостями виставки. Ми дізнались їхню думку про той формат виставки, що актуальний саме зараз і запитали про їхні плани відвідати подію особисто.

І ось що ми дізнались. Переважна більшість наших співрозмовників сказала: «Досить вже онлайну!». Відвідувачі гостро відчувають нестачу спілкування, обміну думками, та й просто гарних вражень. Переважна більшість серед них – це гуртові покупці, яким справді потрібна можливість бачити товари наживо, оцінювати якість, вигляд, кольори.

Тож ми продовжуємо готувати виставку офлайн-формату. СВІТ КАНЦЕЛЯРІЇ чекатиме на всіх 7-9 квітня у павільйоні «АККО Інтернешнл» з великими яскравими стендами, новинками продукції й можливістю живого спілкування.

Результати телефонного опитування відвідувачів та профіль аудиторії виставки – в інфографіці.

ВСІ НОВИНИ