9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»

Виставка СВІТ КАНЦЕЛЯРІЇ 2021 відкрилася!

Сьогодні, 19 травня, у виставковому центрі «АККО Інтернешнл» розпочала роботу 20-та спеціалізована виставка канцелярських і офісних товарів СВІТ КАНЦЕЛЯРІЇ 2021. У виставці беруть участь постачальники й виробники всіх основних категорій канцтоварів – компанії з України, Білорусі та Сербії.

Переживши рік карантину і два локдауни, 20-та виставка СВІТ КАНЦЕЛЯРІЇ все ж успішно розпочала роботу. Кількість експонентів цього року досягла цифри в 45 компаній, а виставка при цьому зайняла практично весь павільйон. За попередніми оцінками, площа експозиції становить 2300 кв. м. Представлені компанії виробляють та імпортують 70 брендів із 13 країн світу. Зразки товарів у різноманітних категоріях представлені наживо на вітринах стендів, щоб відвідувачі могли в усіх деталях розглянути новинки.

Виставка СВІТ КАНЦЕЛЯРІЇ 2021 як зазвичай охоплює всі основні категорії товарів: папір, зошити, блокноти, письмове приладдя та офісні дрібниці, шкільну канцелярію, навчальну та розвивальну літературу, ігри та набори для дитячої творчості, товари для хобі і художньої роботи, презентаційне обладнання, шкіргалантерею та багато іншого.

Виставка СВІТ КАНЦЕЛЯРІЇ 2021 буде працювати з 19 по 21 травня у виставковому центрі в Києві (проспект Перемоги, 40Б).

ВСІ НОВИНИ