9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»

Виставку «Світ Канцелярії» представили на Paperworld у Франкфурті

З 26 по 29 січня у німецькому Франкфурті-на-Майні проходила виставка Paperworld, яку можна вважати головною канцелярською виставкою, якщо не світу, то Європи вже точно. Як завжди, вона проходила в форматі 3-в-1 – в павільйонах спільно працювали експозиції Paperworld, Christmasworld і Creativeworld. Разом вони зібрали 3119 учасників з 68 країн, які показували канцелярські товари для школи та офісу, письмове приладдя, паперову продукцію, товари для творчості, а ще – декор, подарунки, сувеніри і все що може вам знадобитися для святкування Різдва.

За традицією, саме Paperworld дає початок новому діловому року на ринку канцелярії і задає головні тренди у концепціях, дизайні і матеріалах. Як організатор головної в Україні виставки канцелярських і офісних товарів, ми поїхали до Франкфурта, щоб побачити майбутнє канцелярії на власні очі, завести нові знайомства, привітати добре відомі нам бренди, порадіти за українських виробників і, звичайно, поділитись враженнями!

Керівник «Світу Канцелярії» і менеджер по роботі з іноземними клієнтами працювали на виставці Paperworld з 27 по 29 січня. Тут вони виявились у числі 87 000 відвідувачів, які приїхали на Франкфуртську виставку з 161 країни. Наші представники приїхали сюди з амбітною метою – зайти на всі три тисячі стендів і поспілкуватися з кожним, щоб дізнатися про нових виробників, побачити новинки від знайомих брендів і, звичайно, розповісти про Україну і про виставку «Світ Канцелярії» як найкращий спосіб пізнати нашу країну ближче.

Багато сотень привітань по тому, наші представники із задоволенням відзначили, що Україна є цікавим ринком для компаній різних масштабів із різних країн. І наше запрошення на виставку «Світ Канцелярії» вони сприймали із цікавістю і жваво включалися у спілкування, щоб дізнатися про нас побільше. Так ми зав’язали багато нових знайомств, які на найближчі роки дадуть виставці «Світ Канцелярії» потенціал для зростання і оновлення. А разом з нею – і всьому українському канцелярському ринку.

Якщо ж говорити про ринки глобальні, то Paperworld – це те місце, де можна побачити і зрозуміти тенденції, щонайменше, на майбутній рік. Для цього у виставки є спеціальні проекти «канцелярські тренди» і «офіс майбутнього», де відомі дизайн-бюро озвучують основні підходи до дизайну товарів. У діловому сезоні 2019/20 років, на думку експертів, виробники зосередяться на концепції «благополуччя», тобто створення здорової і приємної атмосфери, чи то будинок, чи то офіс.

Саме з цієї ідеї витікає три основних концепції стилю у канцелярських і офісних товарах на майбутній рік.

У першій будуть переважати прості добре продумані форми, натуральні матеріали та природні кольори. Для нього також харакетрне використання кольорів і фактур дерева, каменю і шкіри. Канцелярські товари цього тренду відрізняються самобутнім стилем і високою якістю.

Другий важливий тренд, який виділяють дизайнери – це графічні патерни і комбінації кольорів. Форми для канцелярських товарів будуть навіяні стриманою і лаконічною сучасною архітектурою. Для тренду характерні принти у півтонах, перфорації, сітки і гратчасті фактури, творчі мікси з принтів і колажі. Кольори цього тренду – яскраві і сміливі – м’ятний, помаранчевий, рожевий, сіро-коричневий і глибокий синій.

На думку дизайнерів, третій тренд в оформленні офісів буде підкорятися принципам відкритості, мобільності і легкої трансформації. Речі простого мінімалістичного дизайну, які легко переставляти, змінюючи призначення кімнати, з затишними, «домашніми» матеріалами і великою кількістю зелені. Монохромні насичені кольори в відтінках жовтого, винного, охри з чорно-білими акцентами.

Більше фотографій про наше перебування на Paperworld дивіться на Facebook-сторінці Миру Канцелярії

ВСІ НОВИНИ