квітень 2022
КИЇВ, АККО Інт.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
квітень 2022
КИЇВ, АККО Інт.

Якісна українська шкіргалантерея LUXON

Попри велике розмаїття штучних матеріалів, багато ділових людей досі обирає аксесуари з натуральної шкіри. Адже такі портфелі і барсетки – теплі і м’які на дотик, слугують справді довго, зберігаючи форму і гарний зовнішній вигляд.

Серед постійних учасників виставок СВІТ КАНЦЕЛЯРІЇ є компанія LUXON – український виробник якісної шкіргалантереї. Компанія виготовляє класичні обкладинки для документів – паспортів і водійських посвідчень, гаманці та затискачі для купюр, шкіряні ділові портфелі та барсетки, жіночі шкіряні сумки.

Чоловічі барсетки LUXON мають акуратні форми та компактні розміри. При цьому вона зручні й функціональні. У внутрішніх кишенях знаходять кілька секцій, в яких можна тримати в порядку усе, що може знадобитись: документи, готівку та банківські картки, важливі візитівки тощо. Барсетки мають якісні металеві застібки – блискавки та металеві аксесуари. В лінійці також можна знайти різні варіанті у дизайнів і кольорів – чорні гладенькі чи краплисті, або коричневі тиснені.

Гаманці LUXON також напрочуд функціональні – зручно поділені на кілька секцій, щоб вмістити купюри різних валют, монети, банківські картки.

Компанія LUXON виготовляє всі види обкладинок на всі види документів, усі види файлів і вкладок, ділову продукцію для працівників офісів, банків, туристичних фірм тощо. В асортименті також папки, дошки-планшети, візитниці, продукція для колекціонерів – альбоми для монет, марок, медалей тощо.

Шукайте продукцію LUXON під час виставки СВІТ КАНЦЕЛЯРІЇ 2021.

ВСІ НОВИНИ