9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»

Якісна українська шкіргалантерея LUXON

Попри велике розмаїття штучних матеріалів, багато ділових людей досі обирає аксесуари з натуральної шкіри. Адже такі портфелі і барсетки – теплі і м’які на дотик, слугують справді довго, зберігаючи форму і гарний зовнішній вигляд.

Серед постійних учасників виставок СВІТ КАНЦЕЛЯРІЇ є компанія LUXON – український виробник якісної шкіргалантереї. Компанія виготовляє класичні обкладинки для документів – паспортів і водійських посвідчень, гаманці та затискачі для купюр, шкіряні ділові портфелі та барсетки, жіночі шкіряні сумки.

Чоловічі барсетки LUXON мають акуратні форми та компактні розміри. При цьому вона зручні й функціональні. У внутрішніх кишенях знаходять кілька секцій, в яких можна тримати в порядку усе, що може знадобитись: документи, готівку та банківські картки, важливі візитівки тощо. Барсетки мають якісні металеві застібки – блискавки та металеві аксесуари. В лінійці також можна знайти різні варіанті у дизайнів і кольорів – чорні гладенькі чи краплисті, або коричневі тиснені.

Гаманці LUXON також напрочуд функціональні – зручно поділені на кілька секцій, щоб вмістити купюри різних валют, монети, банківські картки.

Компанія LUXON виготовляє всі види обкладинок на всі види документів, усі види файлів і вкладок, ділову продукцію для працівників офісів, банків, туристичних фірм тощо. В асортименті також папки, дошки-планшети, візитниці, продукція для колекціонерів – альбоми для монет, марок, медалей тощо.

Шукайте продукцію LUXON під час виставки СВІТ КАНЦЕЛЯРІЇ 2021.

ВСІ НОВИНИ