9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»

Зносостійкі блокноти KIRI Sketch для військових

Буремна українська сучасність вимагає нетривіальних рішень навіть від виробників канцелярії. Одеська компанія KIRI Sketch, що виготовляє екоканцтовари, випустила спеціальні серії зносостійких записників і блокнотів для військових. Вони сподобаються також усім шанувальникам стилю мілітарі.

Записники виготовляють із високоякісних екологічних матеріалів, з ретельно продуманими розмірами й структурою. Обкладинку роблять із натуральної кори коркового дуба – вона міцна, практична й естетична. Виробник самотужки перевірив обкладинки на міцність гострим ножем і переконався, що навіть порізів не залишається. Відтак і з приводу природного зношування турбуватися не доведеться.

Крім основного блоку та оправи, блокноти мають закладку-лясе, резинку-фіксатор і кишеню для зберігання важливих речей, до прикладу документів чи мап.

Внутрішній блок записника має 96 аркушів кремового паперу Munken Pure – найякіснішого на ринку. Формат блокнотів – 20х13 см, який зручно зберігати в рюкзаку, сумці або підсумку.

У форматі 15х13 см випускаються також блокноти на пружині. В нижній частині вони стягуються гумкою у колір обкладинки. Внутрішній блок має 140 аркушів в клітинку з кремовим папером Munken Pure.

Як записники, так і блокноти випускаються у трьох варіантах принтів на обкладинці – Woodland, Marines і Pixel.

Джерело: kiri.ua

ВСІ НОВИНИ