9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»

Зошити у лінування шестикутником

Сьогодні на канцелярському ринку існує багато спеціальних видів зошитів, блокнотів і щоденників – для різних потреб, завдань і просто вподобань.

Скетчбуки з аркушами без лінування полюбляють художники і творчі особистості, адже на чистих білих сторінках легко зробити малюнок або замітку. Планінги та органайзери найчастіше випускають в лінію, адже саме так найзручніше планувати свої дні й години. Зошити в клітинку зручні для математики та креслень. А останнім часом можна придбати і досить незвичні блокноти з лінуванням в крапку. Такі сторінки призначені для модного й сучасного планування булетами і складання списків.

Нещодавно канцелярський світ поповнився іще одним зразком спеціалізованого зошита – з лінуванням у шестикутник. Таке креслення призначене спеціально для тих, хто працює з хімічними формулами, адже так їх зручно малювати.

Зошит має 100 аркушів із перфорацією з лівого краю, отже його легко можна вкладати у швидкозшивач або теку. Сторінки кріпляться склейкою, тож за потреби їх також легко можна від’єднати.

ВСІ НОВИНИ