9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»

Звернення

Ольга Трофімцева в.о. Міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

Шановні учасники, організатори та гості виставок!

Від імені Міністерства аграрної політики та продовольства України і від себе особисто щиро вітаю вас з нагоди відкриття головних виставок у сфері обладнання, технологій і упаковки для харчової та переробної промисловості «INPRODMASH & UPAKOVKA’2018», а також хлібопекарської «BAKERY UKRAINE’2018» та кондитерської промисловості  «SWEETS UKRAINE’2018».

Для забезпечення конкурентності на сучасному світовому ринку продовольства вітчизняні підприємства харчової та переробної промисловості у найкоротші строки мають перейти на інноваційну модель розвитку, що передбачає: перехід від екстенсивної моделі використання сільськогосподарської сировини до впровадження технологій, що забезпечують глибоку і комплексну переробку сировини з максимальними виходами і мінімальними втратами; створення принципово нових технологій і виробництв збалансованих фізіологічно повноцінних продуктів, продуктів оздоровчого та лікувального призначення; впровадження ресурсозберігаючих технологій; використання тари і упаковки, що максимально зберігають поживні властивості готових харчових продуктів, та в подальшому підлягають утилізації та знищенню без негативного впливу на навколишнє природнє середовище; екологізація підприємств, що передбачає зменшення викидів та відходів.

Безсумнівною перевагою зазначеного об’єднаного виставкового проекту є те, що на ньому представлено повний цикл технологічних        процесів – від первинної оброби сільськогосподарської сировини до випуску готової упакованої продукції. Активна участь у цих виставках відомих світових компаній сприятиме формуванню ринку сучасного обладнання, технологій та упаковки для харчової промисловості, покращенню інвестиційної та інноваційної діяльності підприємств, як основи конкурентоспроможності цієї галузі, та подальшій інтеграції агропродовольчого сектору України у світовий ринок.

Бажаю усім учасникам і гостям виставок нових цікавих зустрічей, ефективної співпраці  та  плідних ділових контактів!

Каролін Спаанс Радник з питань сільського господарства
Посольство Королівства Нідерландів в Україні

ПОСОЛЬСТВО КОРОЛІВСТВА НІДЕРЛАНДІВ В УКРАЇНІ

Я рада привітати учасників, організаторів та відвідувачів 27-ї міжнародної виставки Inprodmash & Upakovka 2018.

Ця прекрасна виставка є важливою діловою платформою для представників сектору харчової переробки не тільки України, але й багатьох інших країн світу, серед яких, звичайно, і Нідерланди.

Сільське господарство, переробка та експорт сільськогосподарської продукції – дуже важлива галузь економіки України. Зростає експорт до ЄС, українські виробники відкривають нові ринки і запроваджують вищі стандарти якості, що, я впевнена, є дуже важливим для подальшого розвитку.

Нідерланди є важливим торговельним партнером України, найбільшим імпортером української сільськогосподарської продукції в Євросоюзі.

Крім того Нідерланди, як другий найбільший експортер сільськогосподарської продукції в світі, має колосальний досвід роботи з міжнародними партнерами та впровадження інновацій. За підтримки уряду та науково-дослідних установ нідерландські виробники досягли максимальної продуктивності при використанні мінімуму ресурсів та успішно задовольняють найвибагливіші вимоги споживачів. Нідерландські експерти можуть поділитися багаторічним досвідом, знаннями, інноваційними рішеннями задля створення доданої вартості української аграрної продукції та розширення ринків її збуту.

Вже традиційно у виставці беруть участь члени консорціуму FoodTechLink, який працює в Україні за підтримки уряду Нідерландів, з експозицією технологій для переробної галузі. На стенді працюватимуть представники компаній, які пропонують українським виробникам обладнання для вирощування грибів і виробництва молочної продукції, а також засоби для очищення води. Хочу подякувати їм за активну позицію та ініціативу.

Я висловлюю подяку організаторам виставки: компанії ACCO International, Міністерству аграрної політики та продовольства України, а також всім українським та міжнародним партнерам та учасникам, завдяки яким цей захід має успіх кожного року. Бажаю всім цікавих зустрічей, налагодження партнерства та успішних ділових ініціатив на Inprodmash & Upakovka 2018!

Бенно Грімберг Директор Grimco Trade Holland,
координатор проекту FoodTechLink Україна

GRIMCO TRADE HOLLAND, ПРОЕКТ «ПАРТНЕРИ У МІЖНАРОДНОМУ БІЗНЕСІ FOODTECHLINK UKRAINE»

Шановні відвідувачі та учасники!

Загальновідомо, що агропродовольча галузь є найбільш значущим сектором, від якого залежить розвиток економіки України, що головним чином обумовлене зростанням обсягів експорту. У 2017 році агропродовольча продукція становила 41,7% від загального обсягу українського експорту. Європейський Союз є важливим експортним ринком: частка українського експорту до країн Євросоюзу протягом останніх 3 років збільшилася на 25%. У 2017 році 31,8% усієї агропродовольчої та харчової продукції було експортовано до Євросоюзу. У першому півріччі 2018 року обсяг сільськогосподарського виробництва України збільшився на 11,4% порівняно з першим півріччям 2017 року. А отже, Україна вже є важливим гравцем світового агробізнесу і демонструє стійку тенденцію до зростання обсягів експорту.

Україна є провідним світовим експортером соняшникової олії та макухи (№ 1 у світі), ячменю, пшениці, кукурудзи, рапсу, сої, м’яса птиці, меду та волоських горіхів, переважно у вигляді сировини та непереробленої продукції. Овочі, фрукти, ягоди та гриби також мають високий експортний потенціал, особливо у вигляді переробленої та консервованої продукції. Актуальна задача полягає у збільшенні доданої вартості такої продукції шляхом застосування новітніх технологій обробки, пакування та зберігання, а також більш широкого впровадження європейських практик сталого сільського господарства та систем управління безпечністю харчових продуктів. Багато українських підприємств харчової промисловості дотримуються європейських і світових стандартів безпечності харчових продуктів: HACCP, BRC, IFS і GlobalGAP. На сьогодні 235 українських підприємств мають право експортувати свою продукцію до Євросоюзу. Вирішальне значення для підтримки маркетингової стратегії таких підприємств має професійний національний брендинг. До речі, на закордонних виставках відповідної тематики найкраще позиціонувати Україну саме як агрокраїну.

Нідерланди – невелика країна з високою густотою населення, що становить близько 410 осіб на 1 км2 (в Україні близько 73 осіб на 1 км2). Але Нідерланди є другим найбільшим у світі експортером агропродовольчої продукції в грошовому вираженні, поступаючись тільки Сполученим Штатам Америки, площа яких у 270 разів більша. Це очевидний результат неперервних інновацій у виробничому циклі створення доданої вартості. Нідерланди посідають шосте місце серед найбільш інноваційних країн світу і друге місце серед найбільш інноваційних країн Європи, маючи найвищий рівень приватних інвестицій у НДДКР агропродовольчого сектору. Ми готові поділитися нашими розробками, знаннями та досвідом.

Ось чому компанії Голландського павільйону беруть участь у Міжнародній виставці INPRODMASH & UPAKOVKA. Вони є учасницями «FoodTechLink Україна» – державно-приватного партнерства між Нідерландами та Україною в сфері інноваційного технологічного, пакувального та холодильного обладнання для харчової та переробної промисловості. Завдяки такій конструктивній співпраці вони готові колективно підтримати українську харчову промисловість у професійному сенсі. Всі компанії є взаємодоповнюючими у сферах своєї діяльності та мають великий досвід у сфері експорту. Вони переконані, що, об’єднавши зусилля під голландським стягом, зможуть досягти набагато кращих результатів.

Хочу висловити особливу подяку колективу компанії АККО Інтернешнл за те, що він, виявивши командний дух і неабияку наснагу, організував цей міжнародний захід для зустрічі вітчизняних та іноземних фахівців у сферах харчової промисловості та пакувального обладнання з різних країн світу.

Зафер Кірмізіташ Директор ZED EXPO, Туреччина

ZED EXPO, Туреччина

Шановні відвідувачі та учасники виставок!

Насамперед хочу відзначити, що Україна та Туреччина є стратегічними містками не лише для євразійських, але і для європейських держав. Українсько-турецькі дипломатичні відносини, що тривають уже понад 26 років, сьогодні продовжують розвиватися завдяки укладенню нових ефективних угод.

Двосторонні економічні, торговельні та інвестиційні асоціації демонструють високі темпи розвитку; загальний цільовий результат у сфері торговельно-економічних відносин між Україною та Туреччиною становить 20 млрд. доларів США.

Ми експортуємо до України цитрусові, текстильну продукцію, автомобільні транспортні засоби, посівний матеріал соняшника, а навзаєм імпортуємо з України залізо та сталь, звичайні метали, тваринні та рослинні жири, сою.

Також в Україні спостерігається значне пожвавлення виставкової діяльності. АККО Інтернешнл – одна з найстаріших компаній виставкової індустрії, яка успішно відіграє активну роль у економічному розвитку країни. Виставки INPRODMASH & UPAKOVKA є ідеальною платформою для обміну професійним досвідом між українськими та зарубіжними спеціалістами харчової та пакувальної промисловості. Наша компанія є офіційним агентом цих виставок у Туреччині.

Я хочу подякувати всім учасникам і відвідувачам, а також колективу компанії АККО Інтернешнл, який доклав чималих зусиль до організації цієї чудової події.

Олександр Васильченко Генеральний директор, Голова Ради Об'єднання «Укрхлібпром»

Об'єднання «Укрхлібпром»

Шановні колеги!

Від імені об’єднання підприємств хлібопекарської промисловості «Укрхлібпром» щиро вітаю вас із нагоди відкриття найбільш представницького в Україні об’єднаного виставкового заходу в харчовій та переробній промисловості – Всеукраїнського тижня харчових технологій, у рамках якого вже третій рік поспіль працюватиме спеціалізована виставка BAKERY Ukraine, орієнтована на спеціалістів хлібопекарської галузі.

Цей представницький форум є гарною нагодою для спеціалістів усіх галузей харчової  промисловості України, зокрема хлібопекарської індустрії, долучитися до новітніх досягнень науки і техніки.

Перед  хлібопекарською галуззю стоять важливі завдання – приведення нормативної документації до європейських норм, впровадження систем безпеки HACCP, сучасного технологічного обладнання, новітніх та енергозберігаючих технологій.

Сподіваємося, що ця важлива галузева подія стане поштовхом для подальшого вдосконалення виробництва, впровадження інноваційних технологій і обладнання для насичення українського ринку харчовими продуктами високої якості та широкого асортименту, адже здорове харчування є запорукою здоров’я нашого народу.

Успішної всім роботи, цікавих відкриттів і корисних ділових контактів!

Олександр Балдинюк Президент Асоціації «Укркондпром»

Асоціація «Укркондпром»

Шановні учасники, організатори та гості виставок!

Асоціація «Укркондпром»  щиро вітає вас з нагоди відкриття  спеціалізованої виставки кондитерської  промисловості «SWEETS  UKRAINE’ 2018», яка проводиться в рамках Всеукраїнського Тижня харчових технологій.

Кондитерська галузь є важливою складовою агропромислового комплексу України і є своєрідним інтегратором багатьох підгалузей харчової промисловості. За роки незалежності України кондитерська індустрія, яка відзначається потужним потенціалом, стала однією з найбільш експортно-орієнтованих галузей реального сектору економіки. Висококваліфіковані кадри, якісна сировина і європейські стандарти створили її надійний базис  та високий міжнародний авторитет. Яскравим свідченням цього є те, що на сьогодні українські кондитерські вироби експортуються в понад 60 країн світу.

Це свідчить про те, що висока якість і конкурентоспроможність продукції українського виробництва у поєднанні з досягненнями кращих підприємств галузі отримали високу оцінку у найвибагливіших споживачів.

Переконаний, що зазначений виставковий захід сприятиме посиленню позиції вітчизняних виробників на ринку кондитерських виробів, а також стимулюватиме їх до пошуку нових партнерів, встановлення плідних ділових контактів і покращення інвестиційної та інноваційної діяльності.

Бажаю усім учасникам і гостям виставки нових цікавих зустрічей та плідної співпраці!

Василь Бондаренко Голова правління Національної асоціації «Укрмолпром»

Національна асоціація «Укрмолпром»

Шановні учасники, організатори та гості виставки!

Від імені Національної асоціації молочників України «Укрмолпром» і від себе особисто вітаю з відкриттям самого масштабного в нашій державі галузевого виставкового форуму Всеукраїнського тижня харчових технологій.

Важливо, що цей об’єднаний захід, який зібрав на одному майданчику постачальників технологічного, холодильного обладнання, пакувальних технологій для харчової і переробної промисловості, привертає до себе увагу вітчизняних виробників харчових продуктів, в тому числі і молочної продукції, і є одним з найбільш цікавих і представницьких виставкових подій, як в Україні, так і за її межами.

Вітчизняні молокопереробні підприємства, незважаючи на об’єктивні труднощі, вишукують можливості здійснювати переоснащення виробництва, освоюють нові види продукції. Це дозволяє їм ефективно працювати, виробляти продукцію високої якості і в широкому асортименті поставляти її на прилавки магазинів.

Українські виробники нарощують і експортний потенціал. На сьогодні молочна продукція українського виробництва експортується в 90 країн світу, 12 кращих виробників отримали Єврономер, що підтверджує виробництво продукції за європейськими стандартами.

Сподіваємося, що цей форум буде цікавий фахівцям молокопереробних підприємств – потенційних покупців технологій, обладнання, упаковки, і в результаті сприятиме взаємовигідному співробітництву, активізації партнерських відносин, укладанню нових угод.

Бажаю всім учасникам виставки миру, добра, здоров’я і подальшого процвітання. Успішних і плідних Вам зустрічей, цікавих ідей і успішного впровадження їх в життя!

Володимир Попов Голова правління Національної асоціації «Укрм'ясо»

Національна асоціація «Укрм'ясо»

Шановні організатори, учасники і гості виставки!

Від імені Національної асоціації виробників м’яса та м’ясопродуктів України «Укрм’ясо» і від себе особисто вітаю вас з відкриттям Всеукраїнського тижня харчових технологій.

Найбільш масштабними виставками цього форуму є міжнародні спеціалізовані виставки обладнання та технологій для харчової і переробної промисловості «INPRODMASH & UPAKOVKA», на яких демонструються новітнє обладнання та інноваційні рішення, в тому числі і для м’ясопереробної галузі. Високий статус цих виставок, які є ровесниками нашої країни, підтверджений сертифікатом Всесвітньої асоціації виставкової індустрії (UFI) і високим авторитетом серед фахівців харчової промисловості.

Необхідно відзначити, що, незважаючи на важке економічне становище, вітчизняна м’ясна промисловість, долаючи всі труднощі, продовжує виробляти і постачати для населення продукцію, яка вважається однією з кращих в світі.

Переконаний, що цей об’єднаний виставковий захід в черговий раз продемонструє всі кращі напрацювання для переробки сільськогосподарської сировини, і стане традиційним місцем зустрічі провідних вітчизняних і зарубіжних фахівців харчової та пакувальної галузей, а також своєрідним містком для налагодження ефективних торгових контактів між продавцями і споживачами обладнання і технологій для м’ясної галузі.

Бажаю всім успішної, плідної роботи, цікавих зустрічей і хороших контрактів!